EDEBİYAT

5. CNR Kitap Fuarı Bugün Başlıyor!

Bu yıl 5'incisi düzenlenen CNR Kitap Fuarı bugün başlıyor!

Bu yıl 5’incisi düzenlenen CNR Kitap Fuarı 19 ülke ve Türkiye’den 350 yayınevinin katılımıyla bugün başlıyor. Fuar takviminde başlangıç tarihi 10-18 Mart olarak belirtilmesine rağmen kapılarını bugün açıyor. Bugün protokol açılışı olacak ve bu yüzden yaşanabilecek yoğunluk göz önüne alınarak tüm duyurularda 10 Mart 2018 duyurulmuş yani bugün CNR fuar alanına giderseniz giriş yapabileceksiniz.

CNR Kitap Fuarı’nın bu yılki teması “OKU” ve bu temaya uygun olarak fuarda 1000’in üzerinde etkinlik gerçekleştirilecek. Yurt içi ve yurt dışından yüzlerce yazarın da katılacağı bu etkinliklerde okumanın önemi ve kitapların hayatımız üzerindeki gücünü anlatılacak.

CNR Kitap Fuarı’nın onur yazarı Türk edebiyatının usta ismi Alev Alatlı, kendisi söyleşiler ve imza günleri ile okuyucularıyla buluşacak.

Etkinlik ve söyleşi programına BURADAN, imza günleri takvimine ise BURADAN ulaşabilirsiniz

Fuara nasıl ulaşabilirsiniz!

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor. Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Marmaray, Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro, metrobüs, Marmaray ve İDO hatları fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız