DİZİ HABERLER

80’lerin Efsane Dizisi MacGyver Geri Dönüyor

80'li yılların efsane ajanı Angus MacGyver, yeni dizi ile geri dönüyor.

Şu anda 30’lu yaşlarda olanların gözlerini dolduracak bir haberimiz var. Çöpten bulduğu şeyler ile dünyayı bile kurtaran, 007 James Bond’un bütçe kesintili fakir versiyonu, 80’li yılların efsane ajanı Angus MacGyver geri dönüyor.

CBS kanalı tekrar uyarlama için  “Fast and Furious 7” filminin yönetmeni ve yapımcısı James Wan ile görüşüyor. “NCIS: Los Angeles” gibi orijinal MacGyver serisinin bir uzantısı gibi lanse etmeyi planlıyorlar. isminin yanında ekleme yapmayı planlıyorlar.

Henüz kadroda kimlerin olacağı belli değil. Orijinal seride MacGyver rolünü üstlenen Richard Dean Anderson‘ın olup olmayacağı ise bilinmiyor, adamın 60’lı yaşlarında olduğunu düşünürsek başrolde olmasına pek ihtimal vermiyoruz. Belki arada bir görünür ya da yeni MacGyver’ın akıl hocası gibi bir rölü üstlenir, bilemiyoruz.

Orijnal MacGyver ABC kanalında 1985-92 yılları arasında gösterildi ve o tarihlerde bugünün Lost’u kadar popülerdi. Hatta ülkemizde gösterildiği dönemde büyüyen çocukların en büyük eğlencesi çamurdan bomba yapmaktı ya da talaş tozu ile yangın çıkarmaktı (kabul ediyoruz çok normal bir çocukluk geçirmedik.)

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız