HABERLER Özel Haber

Ankaralılara Müjde! Artık Yepyeni Bir Kitabeviniz Var.

Ankara'nın köklü kitabevlerinden Arkadaş Kitabevi'nin yeni mağaza açılışı yapıldı.

Ankara, aradığınız tüm kitapları bulabileceğiniz yepyeni bir kitabevine kavuştu!

Akılçelen Kitaplar ve Arkadaş Yayınları ile tanıdığımız Arkadaş Yayın Grubu aynı zamanda kitabevlerine de sahip ve geçtimiz günlerde 1645m2’lik 3. mağazalarını Ankara Atlantis AVM’de açtılar.

Aşağıda görebileceğiniz resimlerden anladığımız kadarıyla oldukça modern ve ferah bir kitabevi, kafesinde ders çalışmak ve kitapları incelemek için çok güzel bir ortam. Buraya yakın olanların mutlaka uğraması gerektiğini düşünüyoruz.

Basın bildirisi şu şekilde

Batıkent’in kitaba ilgisi çok yoğun Arkadaş kitabevi Batıkent şubesi açıldığı gün okurların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Kitaba ve kültür olaylarına ilgi ve duyarlılığı ile bilinen Batıkent’in genç ve aydın sakinleri kitaba adeta hücum etti.

İlk gün Arkadaş kitabevini tam 2.859 kişi ziyaret etti. Arkadaş Kitabevi Batıkent şubesi Atlantis Alışveriş ve Yaşam merkezinde kapılarını kültür dostlarına açtı. Arkadaş 1.645 M2 büyüklüğünde Batıkent’te açılan en büyük kitabevi. Arkadaş kitap, ithal kitap, periyodik yayınlar, müzik, film ve multimedya ürünleri ve sanat röprodüksiyonları sunuyor. Kitabevinin kafe bölümü Köpük Kafe gün boyu okurların dinlenmesine, öğrencilerin çalışmasına uygun, internet hizmeti de veriyor.

Çocuk bölümü tasarımı ve sunduğu olağanüstü geniş çocuk kitabı çeşitleri ile ilk günden küçüklerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Anneler çocukları ile çocuk durak adı verilen, buluşma noktasını hiç boş bırakmadılar.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER