Çizgi Roman - Manga HABERLER

Batman – Süperman Cilt 1 – Dünyalar Arası Raflarda

Batman V Superman filminin vizyon tarihi yaklaşırken, JBC Yayıncılık DC Comics'in "Yeni 52!" dünyasının belki de en güzel serilerinden birini başlattı.

Yepyeni bir Batman-Superman macerası başlıyor! Yaklaşan filmin aksine bu sefer Batman ve Superman yan yana savaşıyor.

Batman-Superman // Cilt1 – Dünyalar Arası, bizi geçmişe ve alternatif bir evrene götürüyor. Supermen henüz uçmayı öğrenmemiştir ve Batman ise çok gençtir. Ortada Justice League ve Darkseid yoktur. Dünya barışçıl olmaktan çok uzaktır ve bu iki genç süper kahraman kendi başlarına adaleti korumaya çalışıyordur.

Ne zaman oyunbaz bir tanrıça bu iki kahramanı başka bir evrene göndermesiyle birlikte işler kontrolden çıkıyor. Kendi dünyalarına dönmek ve işleri yoluna koymak için alternatif dünyanın Batman ve Superman’inden yardım almaları gerekiyor. Sıradışı bir Batman-Superman hikayesi…

10 sayfalık ön okumayı kaçırmayınız….

Sayfa 1
Sayfa 2
Sayfa 3
Sayfa 4
Sayfa 5
Sayfa 6-7
Sayfa 8
Sayfa 9
Sayfa 10
previous arrow
next arrow
 
Sayfa 1
Sayfa 2
Sayfa 3
Sayfa 4
Sayfa 5
Sayfa 6-7
Sayfa 8
Sayfa 9
Sayfa 10
previous arrow
next arrow

Dostluklarından, Justice League ve Darkseid’dan, hatta Superman henüz uçmayı öğrenmeden önce Batman ve Superman, düzenbaz bir tanrıça tarafından başka bir dünyaya gönderilirler. Çoğu şeyin aynı olduğu ama aynı olmayan şeylerin tehlikeli bir şekilde farklı olduğu bu acayip paralel dünyada, Dünya’nın en büyük iki kahramanı ilk kez bir ekip olmak zorundadır. Ama eve dönebilmek için aynı zamanda Dünya 2’nin en büyük kahramanları, Batman ve Superman ile de işbirliği yapmaları gerekmektedir…

GREG PAK, JAE LEE, PAULO SIQUEIRA, BEN OLIVER ve YILDIRAY ÇINAR gibi çizgi roman dünyasının süper starlarının yaratıcılığını üstlendiği BATMAN / SUPERMAN: DÜNYALAR ARASI cildinde, yeryüzünün en büyük iki kahramanı ilk tanışmalarından en zor saatlerine kadar başrolü paylaşıyor.

Bu ciltte BATMAN / SUPERMAN serisinin #1-4 arası sayıları ve JUSTICE LEAGUE #23.1: DARKSEID bir araya getirilmiştir.

12621969_10153965602554850_8744809791486329437_o

Yazar              : Greg Park, Jae Lee, Yıldıray Çınar, Paulo Siquera, Ben Oliver, Metho Diaz 
Çeviri              : Emre Taşkıran
Yayınevi         : JBC Yayıncılık
Türü                : Çizgi roman
Sayfa Sayısı   : 144
Çıkış Tarihi     : Şubat – 2016
Fiyatı              : 27,50 TL

SATIN AL
Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız