SİNEMA

Batman vs Ninja Kaplumbağalar Filmi Fragmanı Yayınlandı

Yapımcılığını Warner Bros. Animation ve DC Entertainment şirketlerinin üstlendiği, James Tynion ve Freddie Williams ikisinin altı ciltlik Batman vs Ninja Kaplumbağalar mini çizgi roman serisinden uyarlanan animasyon filmi 4 Haziran 2019'da vizyona girmeye hazırlanıyor. 

DC Comics’in “cross-world” olarak tabir edilen pek çok serisinden birisi olan mini seride Ninja Kaplumbağalar, Shredder’ı ve Foot Clan’ı takip ederek gizemli bir geçit sayesinde yeni bir şehre, Gotham’a geliyorlar, kısa sürede suçluların korkulu rüyası oluyorlar. Tabii bu yeni kişiler Gotham’ın şövalyesi Batman’in de dikkatini çekiyor ve peşlerine düşüyor.

Filmin yönetmenliğini Batman: Killing Joke dahil pek çok DC yapımında görev alan Jake Castorena üstleniyor. Batman ve Joker karakterlerinin seslendirmesinde The Last of Us’da Joel’i ve God of War’da Magni’yi seslendiren Troy Baker’ı görüyoruz. Hem Batman hem de Joker’i seslendirmek gerçekten yürek isteyen bir iş, DC evreninin en dikkat çeken kahramanı ve kötü adamını aynı yapım içinde seslendirmek inanılmaz zor olsa gerek. Hatta kendisi yakında Death Stranding oyununda bir karakteri de seslendirecek.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla ortaya izlemesi çok zevkli bir hikaye çıkmış. Her şeyi geçtik Batman’in Shredder ile savaşmasını izlemek için bile bu filme bir göz atmak gerekiyor.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız