EDEBİYAT HABERLER

Benim Adım Z Raflarda!

Fantastik ve bilimkurgu kitaplarıyla tanıdığımız Bahadır İçel'in son kitabı "Benim Adım Z" raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bugün günlerden fantastik ve bilimkurgu. Şöyle ağız tadıyla güzel bir fantastik, bilimkurgu romanı okumak ister misiniz? Konusuyla insanın tüylerini diken diken eden cinsten bir distopya… uçan adamlı, yaratıklı, bol bol macera ve post-apocalyptic bir dünya.

Aynen kim istemez ki…

O zaman, Bahadır İçel’in bugün raflarda olması beklenen “Benim Adım Z” yi mutlaka okumanızı öneriyoruz. Hatta buraya tıklayıp satın dahi alabilirsiniz

Bahadır İçel’in yeni romanı, “İnsan” nesli  tükendiği, günümüzden çok uzun zaman sonraki bir post-apocalyptic dünyada geçiyor. Baş karakterimiz Z, nesli tükenen bir ırkın son üyelerinden birisidir.

Ama özeldir. Evrimleşmiş bir insandır ve uçmak, zihin okumak gibi üstün yetenekleri vardır.  Zaman yarıkları, ölümcül sisler, kan emen sözde tanrılar, radyasyonun çarpıttığı yaratıklar ve binbir çeşit korkunun kol gezdiği, tükenmiş bir dünyada hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Benim Adım Z, konu ve anlatım dili itibariyle 2015’in en dikkat çekici Fantastik-Bilim Kurgu romanı olmaya aday görünüyor. Şöyle içinizi titretecek bir roman arıyorsanız ön okumasına bir göz atmanızı öneriyoruz.


Benim Adım Z ∼ Ön okuma için BURAYA 


benim adım z_SON
Yazar             : Bahadır İçel
Yayınevi        : Altın Bilek Yayınları
Türü               : Fantastik / Bilim Kurgu – Distopya
Sayfa Sayısı  : 132
Çıkış Tarihi    : Aralık, 2015
Fiyatı             : 12,00 TL
ISBN No        : 9786059824361

SATIN AL

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayınız