DİZİ HABERLER

Bir Supernatural Dizisi “Wayward Sisters” Başlıyor

Supernatural dizisinden yeni bir dizi doğuyor. Wayward Sisters pilot bölümüyle görücüye çıktı.

18 Ocak günü Supernatural’ın 13. sezon, 10. bölümü “Wayward Sisters” adıyla yayınlandı. Bu bölüm aynı zamanda yeni dizinin pilot bölümüydü.

Dizinin merkezinde beş kadın yer alacak. Castiel’in bedenini ele geçirdiği Jimmy Novak’ın kızı Claire Novak, daha önceki bölümlerde gördüğümüz şerif Donna Hanscum, bir diğer tanıdık yüz eski şerif Jody Mills, psişik güçleri olan Patience Turner ve vampirler tarafından büyütülmüş olan Alex Jones. Bu beş kadın Wayward Sisters dizisinde doğaüstü güçler ile savaşan asıl kahramanlarımız olacak.

Supernatural sezon arası vermeden önceki bölümde Dean ve Sam’in başlarına bir şey geliyordu. Bölümü izleyenler ne olduğunu biliyor. Wayward Sisters pilot bölümünde ise Dean ve Sam’in başına ne geldiğini bulmaya çalışacaklar.

13 sezondur devam eden bir kült dizinin içinden yeni bir hikaye çıkarılmasının zamanı gelmişti çünkü artık Winchester kardeşlerin hikayesinde sona geliyoruz. Tek endişemiz Supernatural dünyasını genişleteceğiz diye iki dizi arasındaki hikaye dengesini tutturamamaları. Geçmişte Buffy-Angel, Zeyna-Herkül dizileri birbirlerini ezmeden, hikayelerini çarpıştırmadan büyüdüler, diğer tehlike ise beş kadının hikayesinin sıradanlaşıp izleyenleri sıkması, umarız tüm bunlar olmadan güzel bir Supernatural dizisine kavuşuruz.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız