Anime SİNEMA

BLEACH Filminden İlk Kostümlü Görüntüler

Bleach filminin oyuncuları ilk kez kostümleriyle kamera karşısına geçti.

Mangaka Tite Kubo‘nun yaratıcısı olduğu Bleach mangası film uyarlaması ile beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor. Filmin resmi sitesi bugün mangadaki ana karakterleri canlandıran oyuncuların kostümlü görüntüleri yayınlandı.

Filmin yönetmenliğini, Gantz mangasının iki sinema uyarlamasını ve Oblivion Island anime filmiyle tanınan Shinsuke Satō Bleach yapıyor.

Sōta Fukushi (Strobe Edge’s Ren Ichinose, Kami-sama no Iu Toori’s Shun Takahata) Ichigo Kurosaki‘yi ve Hana Sugisaki (Blade of the Immortal’s Rin, Mary and The Witch’s Flower’s Mary, When Marnie Was There’s Sayaka) ise Rukia Kuchiki’yi canlandıracak.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Film, 20 Temmuz 2018’de Japonya’da vizyona girecek. Avrupa ve Amerika’da ne zaman gösterime gireceği ise henüz belli değil.

Filmin konusu; manganın “Substitute Shinigami” bölümünün, ilk sekiz alt bölümünü konu alacak yani Ichigo Kurosaki’nin bir Shinigami olma yolculuğunun başlamasına tanıklık edeceğiz.

Kubo, Bleach’i 2001 yılında haftalık yayınlanan Shonen Jump dergisinde yayınlamaya başladı ve kısa sürede dünya çapında üne kavuşan bir manga haline geldi. Viz Media tarafından ciltlenen ve Japonya dışında onlarca ülkeye yayın hakları satılan manga Ağustos 2016 yılında sona erdi. Ülkemizde Gerekli Şeyler Yayıncılık tarafından yayınlanmaktadır.

Etiketler