EDEBİYAT HABERLER

Brandon Sanderson’ın “Beyaz Kum” Çizgi Romanı Ön Siparişte!

Akılçelen Kitaplar, fantastik kurgunun son yıllardaki en popüler yazarlarından birisi olan Brandon Sanderson’ın kitaplarını dilimize kazandırmaya devam ediyor. 

Sanderson’ın Elantris, Fırtınaışığı Arşivi ve Sissoylu serilerini içine alan Kosmer evreni genişliyor. Bu üç serinin dışında Kosmer’in daha önce hiç yayınlanmamış çok önemli bir kısmının ilk kez anlatılacağı “Beyaz Kum” Türkçe olarak raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Şu ana kadar Kosmer dünyalarından üçünü Türkçe okuma fırsatımız oldu. Beyaz Kum ile birlikte Sanderson’ın yeni bir büyü sistemi yarattığı dördüncü dünyaya gidiyoruz. Bu dünyanın adı Taldain. Bir çöl gezegeni ve büyünün Kum Üstatları denilen kişilerin toprağı ve dolayısıyla kumu kontrol edebilmesine dayanıyor.

Çizgi romanın temposu ve konusu klasik Sanderson izlerini taşıyor. Orijinal ve akıcı. Fırtınaışığı Arşivi ve Sissoylu romanlarının son bölümlerindeki heyecanı hatırlatmak isteriz.

12 Aralık‘ta raflarda olacak ama ön siparişe açıldığı için stokları erkenden bitebilir. Telaş yapmadan aşağıdaki SATIN AL butonuna tıklayarak şimdiden siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli okumalar


Yazar                   : Brandon Sanderson
Türü                    : Fantastik Kurgu
Çeviri                  : Özge Özköprülü
Orijinal Adı        
: White Sand Vol.1
Yayınevi              
: Akılçelen
ISBN                     
: 9786059800846
Çıkış Tarihi        
: Aralık – 2017
Sayfa Sayısı        
: 160
Fiyatı                   
: 27,50 TL

SATIN AL

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız