Çizgi Roman - Manga

DC Rebirth Serileri Türkçe Olarak Raflarda!

Tüm DC evrenindeki seriler için yeni bir başlangıç olan DC Rebirth Türkçe olarak raflarda, hem de 3 seri birden başlıyor.

Dc Comics, 26 mayıs 2016 tarihinde tüm DC evrenini etkileyecek bir ‘event’ ile tüm serileri Flashpoint öncesi evrene geri döndürecek bir plan üzerinde çalıştıklarını açıklamışlardı. Bu planın adı DC Rebirth olduğu sonraki günlerde açıkladılar. New 52 serisini sona erdirerek Flashpoint öncesinde olması gereken haline döndürecek yeni bir büyük olay planladılar. Wally West, Barry Allen‘ın yarattığı Flashpoint yüzünden varlığı siliniyor ve boyutlar arası evrende kapalı kalıyor. İşte Wally West buradan kurtuluyor ve geri dönüyor böylece tüm evren olması gerektiği şekle geri dönmeye başlıyor.

Bu yeni seri çizgi romana dünyasında çok büyük ses getirdi çünkü New 52’deki mantık hatalarından kurtaracak yeni bir seri geliyor. Bu seri keşke ülkemizde de yayınlansa dediğimiz bir yılın ardından JBC Yayıncılık, DC Rebirth #0 sayılan DC Rebirth Özel Edisyon ile Rebirth’ü başlattığını açıkladı. Bugün ise üç yeni Rebirth serisinin duyurusunu yaptı.

Batman, Suicide Squad ve Super Sons ilk ciltleri ile raflardaki yerini aldı.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER