Çizgi Roman - Manga HABERLER

Deadpool x Carnage 30 Mart’ta Raflarda!

Marvel'in iki kırmızı kıyafetli manyağı, Deadpool ve Carnage aynı çizgi romanda bir araya geliyor.

Deadpool‘u biliyoruz, her zaman olduğu gibi manyak orası malum, üstüne bir de Carnage gibi psikopat bir karakteri ekleyin. Sonra bu iki acayip karakteri karşı karşıya getirin. Ortaya kaçılmaz olarak, deliresi bir çizgi roman çıkmış.

Carnage, Spiderman’in azılı düşmanı, simbiyotik kankası. Deadpool, Carnage’a sararsa ne olur? Açıkcası biz çok eğlenceli bir çizgi roman okumayı bekliyoruz. Carnage’ın, Deadpool ‘un sarkastik konuşmalarına ne kadar dayanabilecek merak ediyoruz.

Tanıtım metnine ve konusuna bir göz atalım;

Duyduk duymadık demeyin! Marvel Evreni daha önce böylesine kanlı bir gösteriye şahit olmadı! Cletus Kasady parmaklıklar ardında ve Carnage simbiyotu karantinada!

Fakat hepimiz bu durumun çok uzun sürmeyeceğini biliyoruz, öyle değil mi? Cletus’un durumu değerlendirildi, kendisi hapsedildi ve hatta lobotomiye maruz kaldı. Carnage’dan örnekler alındı, klonlandı ve oradan oraya itilip kakıldı.

Ama bu kadarı yeter! Takımı yeniden toplamanın zamanı geldi! Carnage, Deadpool’u yere mi serecek? Yoksa Deadpool’un gevezeliğinden kızıl sosyopatın kulağı mı düşecek? Tüm bu soruların cevaplarını, kana bulanmış bu karmaşanın içinde bulacaksınız! Bu, Marvel Evreni’nin en ölümcül katilinin en canice formuna bir geri dönüş!

Deadpool vs Carnage serisinin #1-4 arası sayıları (yani tamamı!) ve Superior Carnage Yıllık #1 sayısı bu ciltte toplanmıştır. Yazan Cullen Bunn , çizerler ise Salva Espin ve Kim Jacinto’dur.

Deadpool X Carnage, 30 Mart’ta raflarda! Kaçırmayın! 

Deadpool X Carnage

Yazar                      : Cullen Bunn
Orjinal Adı              : Deadpool VS Carnage
Çizer                       : Salva Espin
Yayınevi                 : JBC Yayınları
Türü                        : Çizgi Roman
Çeviri                      : Cenk Könül
Yayın Yönetmeni   : Ertan Ergil
Çıkış Tarihi             : Mart- 2016
Fiyatı                      : 27,50 TL

SATIN AL

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER