EDEBİYAT HABERLER

Fantastik Seri Seeker, İlk Kitabı “ARAYICI” ile Raflarda!

Amerikalı yazar Arwen Elys Dayton'ın çok satan fantastik kurgu serisinin Seeker'ın ilk kitabı "Arayıcı" sonunda Türk okuyucusu ile buluştu.

Pegasus Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alan fantastik kurgu türündeki kitap, görevi düzeni sağlamak ve kötülüklerle savaşmak olan Arayıcı’lardan birisi olan Quin Kincaid’in maceralarını anlatıyor. Quin hep bu Arayıcı’lardan birisi olmak istemiştir ve sonunda hayaline kavuşmuştur hatta en yakın iki arkadaşı da ona bu onurlu görevde yanındadır. Tüm bunlara rağmen ama aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Kitabın konusu şöyle;

Zorlu Bir Görev. Onurlu Bir Yemin. Büyük Bir Yalan

BU GECENİN DÖNÜŞÜ YOK.Quin Kincaid yemin ettiği gece, tüm hayatı boyunca eğitimini aldığı kişi olacaktır: Arayıcı. Bu ona kalan miras ve büyük bir onurdur.
Arayıcı olan Quin en yakın iki arkadaşı Şinobu ve John’la birlikte savaşacak, güçsüzleri ve haksızlığa uğrayanları koruyacaktır. Birlikte karanlık bir dünyaya ışık tutacaklardır. Üstelik can yoldaşı artık hayat arkadaşı olacaktır.

Oysa hiçbir şey sandığı gibi gitmez. Arayıcılık tahmin ettiği gibi bir görev değildir. Ailesi, hatta âşık olduğu çocuk konusunda bile tahminlerinde yanılmıştır. Ve artık vazgeçmek için çok geçtir.

Seeker serisinin ilk kitabı Arayıcı raflardaki yerini aldı.


Yazar                   : Arwen Elys Dayton
Türü                    : Fantastik Kurgu
Çeviri                  : Müge Kocaman Özçelik
Orijinal Adı        
: Seeker #1
Yayınevi              
: Pegasus Yayınları
ISBN                     
: 9786052992609
Çıkış Tarihi        
: Ekim – 2017
Sayfa Sayısı        
: 448
Fiyatı                   
: 38 TL

SATIN AL

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız