EDEBİYAT HABERLER

Hadi be! “Açlık Oyunları Serisi” Dex Yayınları’na Mı Geçti?

Dex Yayınları, Suzanne Collins'ın dünyaca ünlü Açlık Oyunları serisini yeni kapak ve çevirisi ile tekrardan yayınlamayı planlıyor.

Serinin sıkı takipçileri 20 kasım cuma günü Alaycı Kuş’un 2.bölümü vizyona girsin diye beklerken Dex, sessiz sedasız kitapların yayın haklarını aldı ve tekrar çeviri ile birlikte kapaklarını da değiştirerek 13 Kasım’da 34. İstanbul Kitap Fuarı’nda satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Adsız

Dex’ten devam kitaplarını beklediğimiz yığınla seri varken başka yayıncının kitabına hem de uzun yıllar iyi satmış, kitlesini doyurmuş ve tamamlanmış bir seriye el atmasını biraz anlamsız bulduk (Dex bu ne yapacağı belli olmaz). Gerçi biz kapaklar sade ve şık raflarda güzel duracaktır ama henüz Türkçeye çevrilmemiş ve dünyada iyi satan kitapları çevirmek varken…neyse siz anladınız gerisini. Peki sizce nasıl olmuş kapaklar ?

Dex, okuyucularından aldığı yoğun şikayete rağmen gazete kağıdından hallice kağıda kitap basmakta ısrar etmeye devam etmez inşallah, böylesine güzel kapaklar birkaç lira daha fazla kâr etmek uğruna heba edilmemesi gerekir.

Kitabı bu haliyle edinir misiniz ? Pegasus mu Dex mi ? izlenimlerinizi bekliyoruz ?

Unutmayın kitaplar bugün itibariyle TUYAP İstanbul Kitap Fuarı Dex standında sizleri bekliyor. Kitabı bir inceleyip bizi de haberdar etmeyi unutmayın !

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER