DİZİ

Herkes Hazır Olsun! Batwoman Dizisi Kesinleşti

Kate Kane Aramıza Hoş Geldin: DC ve The CW’nin Yeni Ortak Yapımı Batwoman Dizisi Kesinleşti!

Kısa bir süre önce Batwoman’ı Arrowversebu herkesin her yerde olduğu bölümler- bölümleri ile ekranda göreceğimizi öğrenmiştik. Geçtiğimiz günlerlerde de The CW; karakteri öylesine görmeyeceğimizi, yeni sezonda diğer DC dizileriyle beraber bir de Batwoman dizisi göreceğimizi açıkladı.

Bruce Wayne ’nin kuzeni olan lezbiyen süper kahraman Kate Kane’i Orange is the New Black dizisinde yıldızı ta arşa kadar parlayan Ruby Rose oynayacakmış. Ben kendisini role tam oturtamadım hatta duyduğumda da bir şok oldum ama kendisi iyi bir oyuncu ve eminim ki ortaya herkesin beklediğinden farklı bir sonuç çıkaracak.

Dizinin senaristliğini The Vampire Diares dizisinin de senaristliğini yapmış olan Caroline Dries yapacak. –Bence nasıl bir dizi beklememiz gerektiğini anlamış olduk.- Ayrıca Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Geoff Johns ile beraber dizinin yapımcılığını da üstlenecek.

Kate’i bu yıl Arrowverse ile göreceğiz ama Batwoman dizisi 2019 yılında çıkacak. Dizinin sinopsisi şu şekilde:

“Sosyal adalet tutkusuyla kuşanmış olan Kate Kane, Gotham’daki suçluların yeniden ortaya çıkmasını engellemek için sokak dövüşlerinde usta olan Batwoman kimliğine bürünüyor ama ona henüz kahraman demeyin. Gotham’ın umut sembolü olmadan önce Kate’in kendi içindeki şeytanları yenmesi gerekmektedir.”

CW ayrıca Heroes and Villians adında içinde azıcık da olsa Batwoman’ın da bulunduğu bir klip yayımladı.1:33 gibi Batwoman’ın  Arrowverse’e gelişi anlatılıyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız