Çizgi Roman - Manga HABERLER

Injustice Efsanesi Sona Yaklaştı… Beşinci Yıl İkinci Cilt Raflarda!

Bir süper kahraman distopyası olan Injustice efsanesi, beşinci yılın ikinci cildi ile devam ediyor.

Superman’in delirip dünyayı ele geçirdiği ve demir yumruğu ile yönettiği İnjustice serisinde beşinci yılın ikinci cildine geldik. İlk dört yıl sonunda artık tüm süper kahramanlar nihai olarak taraflarını seçmiştir ve birbirine üstünlük sağlayamamıştır. İki taraf dengede dururken, Superman ve Batman başından veri ihtimal dahi vermedikleri bir şey yapmak zorunda kaldılar ve süper kötüleri de saflarına kattılar ama bu işleri daha da karıştırmaktan öteye gitmedi.

Kitabın duyuru metnine ve konusuna bir göz atalım

Çok satan bilgisayar oyununun hikâyesinin sonuna doğru geri sayım sürüyor! Çelik Adam’ın Dünya düzenini demir yumrukla yönetmeye başlamasının beşinci yılı ve kötüler sahnenin tam ortasında.

CATWOMAN. Direnişin en gözüpek askerlerinden biriydi. Fakat suç hayatına geri döndüğünde, yeni Nightwing ile, yani Batman’in oğlu Damian Wayne’in ta kendisiyle yüzleşirken dokuz canını birden kaybedecek mi?

HARLEY QUINN. Fanatik Joker hayranlığı, Batwoman’ın erdemli adalet anlayışı ve hoşlandığı yeni adam, Shazam arasında kalan Harley, yine kahkahalarını savurabilecek mi?

BIZARRO. Lex Luthor ve Doomsday, Superman’in korku hükümdarlığının çarpık bir yansıması olan bu çarpık canavarı öldürmek üzere birlik olacaklar; Bizarro bu çarpışmadan sağ çıkabilecek mi?

ZSASZ. Vücudunda korkunç yara izleri olan seri katil, öyle haince bir suç işledi ki yaptıklarını sadece Superman’in yeni sağ kolu Damian Wayne’in ve onun en büyük düşmanının -babası Batman’in- güç birliği düzeltebilir…

Temelini aynı adlı bilgisayar oyunundan alan ve başlı başına bir fenomene dönüşen INJUSTICE: TANRILAR ARAMIZDA – BEŞİNCİ YIL İKİNCİ CİLT’in gücünün, dehşetinin ve ihtişamının keyfini çıkarın!

Bu ciltte Brian Buccellato’nun yazdığı ve yetenekli çizerlerden oluşan bir ekibin çizdiği INJUSTICE: GODS AMONG US: YEAR FIVE #8-14 sayıları bir araya getirilmiştir.

Keyifli Okumalar


Yazar                   : Brian Buccellato
Türü                    : Çizgi Roman
Çeviri                  : Tulgan Köksal
Orijinal Adı        
: Injustice: Gods Among Us Year 5 Volume 2
Yayınevi              
: Çizgi Düşler
ISBN                     
: 9786052044049
Çıkış Tarihi        
: Ekim – 2017
Sayfa Sayısı        
: 160
Fiyatı                   
: 34 TL

SATIN AL

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER