DİZİ HABERLER

IRON FIST Fragman #2: Son ‘Defenders’ Sonunda Geldi

Son birkaç senedir Netflix ve Marvel ortaklığı sayesinde inanılmaz eğlenceli diziler izliyoruz. Bu dizilerden dördüncüsü ve sonuncusu, IRON FIST sonunda ekranlara geliyor.

Netflix ve Marvel‘in, Avengers benzeri bir başka süper kahraman takımı olan The Defenders’ı diziye uyarlıyor. Bu uzun süreli bir projeydi, öncesinde takımdaki dört kişinin hikayesini anlatan ayrı ayrı izledik. Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage inanılmaz sevildi. Sıra geldi dördüncü kahramanımıza… Iron Fist sonunda arz-ı endam etti.

Game of Thrones’dan tanıdığımız Finn Jones, kahramanımız Danny Rand/ Iron Fist rolüyle karşımıza çıkıyor. Finn Jones’a; Jessica Henwick, Jessica Stroup ve Rosario Dawson eşlik ediyor. Rosario Dawson’ı yeniden bir Defenders dizisinde görüyoruz. Böylece dört Defenders dizisinde de rol almış oldu. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist’i birbirleriyle tanıştıran kişi olacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Bir nevi The Defenders’ın kurucusu olacak.

Iron Fist; on yaşındaki Danny Rand’in ailesiyle birlikte bir uçak kazası geçirmesini ve kaybolduğu sanıldıktan yıllar sonra geri dönmesini konu alıyor. Kazadan sağ kurtulmuştur ve K’un-Lun tapınağının rahipleri onu alıp tapınaklarına götürmüşlerdir. Burada yıllarca yaşamış ve dövüş sanatlarında ustalaşmıştır. Sonunda ‘Iron Fist’ denilen gizemli gücün sahibi olmuştur.

Defenders’da son halka da yerine oturuyor. Iron Fist 2017 yazında ekranlarda olacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız