GEEK & OYUN

J.K. Simmons’lı Yeni Jim Gordon Görücüye Çıktı!

Komiser Jim Gordon'ı canlandıracak olan J.K. Simmons'ın ilk kez Jim Gordon bıyığı ve paltosu ile bir fotoğrafını yayınladı.

Batman Günü kutlamaları dolayısı ile yeni Batman ve Justice League filmlerinde Komiser Jim Gordon’ı canlandıracak olan J.K. Simmons‘ın ilk kez Jim Gordon bıyığı ve paltosu ile bir fotoğrafını yayınladı.

batman-gordan

Resim çok güzel görünüyor değil mi? Bir SinCity havası taşıyan siyah beyaz çekimi ve Batman’in gelişini anlatan mini öykü tam bir Zach Snyder bakış açısı olarak ekrana yansımış. Batman V Superman ‘de paçalanan sinyal tamir edilmiş ve Gotham’ın pelerinsiz süper kahramanı adaletin koruyucusu Jim Gordan hemen yanı başındaki yerini almış.

Hatırlarsanız J.K. Simmons daha önce Sam Raimi’nin Spiderman serisindeki J. Jonah Jameson karakterini canlandırmıştı. Çok büyük bir rol olmasa da Spiderman filmlerinde en keyifle izlene sahneler onunkiler olmuştu. Justice League ‘de de aynı şekilde çok büyük bir rolü yok ama Jim Gordon’ın Gotham için önemini düşünürsek, her göründüğü sahnede çok önemli şeylerin olacağından eminiz.

2017’de vizyonda olması planlanan Justice League filminden haberler gelmeye devam ediyor. Takipte kalın!

batman-gordan

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız