SİNEMA

John Wick 3 – Parabellum’un İlk Fragmanı Yayınlandı

Keanu Reeves, siyah takım elbiseli karizmatik suikastçı john Wick rolüyle geri dönüyor. Serinin üçüncü filmi "John Wick 3 - Parabellum" ilk fragmanıyla hayranlarının karşısına çıktı.
Keanu Reeves’i Matrix’in ardından 2014 yılında bir kez daha bir aksiyon filminde görebildik. Oldukça mütevazi bir bütçe ile çekilen ilk filmin ardından John Wick serisi inanılmaz popüler oldu ve B sınıfı diye tabir edilen düşük bütçeli, az mekanlı ama izlemesi zevkli doyurucu aksiyonlu filmlerden birisinde Keanu Reeves görmek hayranlarını sevindirdi. Ardından hemen Chapter 2 olarak adlandırılan ikinci filmi geldi ve serinin hayranları devam filmi için yıllardır sabırsızlıkla bekliyordu.

Senaryosu, ilk iki filmde olduğu gibi Derek Kolstad yazdı ve Chad Stahelski yönetti.

Chapter 3, ikinci filmin bittiği yerden başlıyor. John Wick suikastçılar birliğinden kovulmasını ve başına $14 milyon ödül koyulmasının ardından kaçışını konu edecek. İkinci filmden tanıdığımız The Bowler King (Laurence Fishburne) bu filmde de olacak, John Wick’in eski dostu, akıl hocası, öğretmeni olan Sofia (Halle Berry) ise John’a yardım etmek için öne çıkacak. 

John Wick 3, 17 Mayıs 2019‘de vizyonda olacak.

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız