EDEBİYAT HABERLER

Josh Malerman’ın Yeni Kitabı ‘GÖLÜN DİBİNDEKİ EV’ Geliyor!

2015 ve 2016’da Türkiye’nin en çok satan korku-gerilim kitabı olan Kafes’in yazarı Josh Malerman’ın yeni bir romanı 'Gölün Dibindeki Ev' raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Sonunda beklenen kitap Türkçeye çevrildi. İlk kitabı Kafes ile ülkemizde büyük bir hayran kitlesi kazanan Josh Malerman’ın geçtiğimiz aylarda yurt dışında yayınlanan yeni kitabı A House at the Bottom of a Lake, ‘Gölün Dibindeki Ev’ adıyla Türkçeye çevrildi ve 10 Mart’ta okuyucusuyla buluşuyor.

Kitabıon tanıtım metnine ve konusuna bir göz atalım;

2015 ve 2016’da Türkiye’nin En Çok Satan Korku Gerilim Kitabı Olan Kafes’in Yazarı Josh Malerman’dan Tüyler Ürpertici, Yepyeni Bir Roman!

İkisi de on yedi yaşındaydı. İkisi de korkuyordu. İkisi de evet diyordu. Mükemmel bir ilk randevuydu: üzerinde kanoyla kürek çekilen göller, sandviçler ve soğuk içecekler… Ama Amelia ve James aniden suyun altında yaşamlarını sonsuza dek değiştiren bir şey keşfettiler. İki katlı. Bir bahçeli. Ve ön kapısı da açık. Gölün dibinde bir ev. Amelia ve James için tek bir kural var: Evle ilgili soru sormak yok. Peki böylesine muhteşem bir yerin, belli bir bedelinin olmaması mümkün mü? İkili dalgaların altında parıldayan evde vakit geçirirken gerçekler de ortaya çıkmaya başlıyor: Bir Evin Boş Olması, Orada Kimse Olmadığı Anlamına Mı Geliyor?

Keyifli okumalar.


Yazar                   : Josh Malerman
Çevirmen            : Aslı Dağlı
Türü                     : Korku – Gerilim
Orijinal Adı        : A House at the Bottom of a Lake
Yayınevi              : İthaki Yayınları
ISBN                     : 9786053756477
Çıkış Tarihi         : Mart – 2017
Sayfa Sayısı        : 184
Fiyatı                   : 15 TL

SATIN AL

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız