Çizgi Roman - Manga HABERLER

Justice League: Dark İlk Fragmanı Yayınlandı

Justice League yeni animasyon filmi Justice League: Dark ilk fragmanı yayınlandı

Adalet takımımız bu sefer boyunu aşan bir belaya bulaşıyor. Daha önce benzeriyle karşılaşmadıkları büyülü saldırısına uğruyorlar. Superman’in yumrukları bile bu belayı defetmekte yetersiz kalıyor. Bunun üzerine Batman de bu işlerden en iyi anlayan adam, John Constantine’i aramaya koyuluyor.

Batman sadece John Constantine’den değil. Etrigan the Demon, Deadman ve Zatanna gibi DC evreninin diğer yeraltı efendilerinin de yardımını istiyor ve tüm bu efsaneleri bir araya getirerek bir nevi Justice Dark takımını kuruyor.

Film hakkında önemli bir nokta. John Constantine’i NCB tarafından uyarlanan televizyon dizisinde John Constantine’i canlandıran Matt Ryan seslendiriyor. Constantine için güzel bir fikir olmuş.

Diğer karakterleri de önde gelen aktör ve aktristler ses veriyor. Rosario Dawson (Daredevil ve Luke Cage’in güzel doktoru) Wonder Woman’ı, Camilla Luddington (Grey’s Anatomy’nin Dr. Jo Wilson’ı) Zatanna’yı, Jerry O’Connell Superman’i (voice) ve Jason O’Mara (Agents of S.H.I.E.L.D’in yeni Direktörü) Batman’i seslendiriyor.

Aslında şu güne kadar niye yapılmamış dedirten acayip orijinal bir film 2017’de bizleri bekliyor.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız