HABERLER SİNEMA

Linda Hamilton ‘Terminator 6’ ile Geri Dönüyor

Terminatör'ün muhteşem kadrosu, Schwarzenegger, Cameron, Hamilton tekrar bir arada.

Sadece o değil hepsi geri dönüyor. Terminatör 6’nın çekimleri yakında başlıyor. Filmin kadrosu ise bomba gibi. Terminatör’ü Terminatör yapan en önemli iki kişi Arnold Schwarzenegger ve James Cameron uzun uğraşlar sonucu bu filmde tekrardan bir araya geliyor. Bomba bununla bitmiyor. Filmin yönetmen koltuğunda Tim Miller (Deadpool) bulunuyor ve ilk iki filmde Sarah Connor rolünü canlandıran Linda Hamilton seriye geri dönüyor. Terminatör hayranları için resmen rüya gibi bir kadro.

James Cameron, Linda Hamilton’ın dönüşü ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Linda gibi deneyimli bir savaşçının filmde olması çok önemli. 60 yaşındaki koca koca yaşlı erkekler filmlerde kötü adamlarla savaşabiliyor, aynı şeyi neden bir kadın da yapmasın” 

Bizce de çok iyi yapar. Anlaşılan bu filmle birlikte Terminatör markası başlangıca dönüyor. Hatta Sarah Connar’ın yanına 18’li yaşlarında, geçmişi geleceği ve şimdiki zaman hikayelerini birbirine bağlacak bir kadın karakter arıyorlarmış (artık bunu nasıl yapacaksa, hikaye o kadar karıştı ki).

Terminatör 6’nın vizyon tarihi henüz belli değil daha çekimler bile başlamadı ama 80’lerdeki orijinal kadrosunun bir araya gelmesi bile büyük bir olay. Heyecanla takip ediyoruz.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız