GEEK & OYUN

Loot Crate Türkiye İçin Oylama Yapılıyor!

Yıllardır beklediğimiz an sonunda geldi. Loot Crate sonunda Türkiye'ye gönderim yapmak için ilk adımı attı.

Nerd Block, Indiebox, 1 Up Box, Hero Box benzer onlarca Nerd-Geek tayfasına özel süpriz içerikler sunan, aylık üyelik tabanlı paket servisleri var.

Teker teker almaya kalkılsa en az 60$ tutacak bir kutu dolusu nerd-geek şeyini sadece 13-25$ sahip olabilmek oldukça cazip görünüyor. Ama gel gör ki bu tür üyeliklere her ülkeden katılamıyorsun, hemen hemen hepsi Türkiye’den üyelik almıyorlar. Sebebini sorunca çok net cevap alamıyorsunuz, sadece “Gönderemiyoruz, üzgünüz” cevabı veriyorlar.

  • Bütün bu “subscription box” diye tabir edilen işi Nerd-Geek tayfası için ilk başlatan şirket Loot Crate’dir
  • En yüksek üye sayısına sahip (en son 2.000.000’a yaklaşmışlardı),
  • Kargo dahil 19,95$ ‘lık ücret (Nerd Block Kargo dahil 33$ ödüyorsunuz) bakımından en ucuzu
  • ve kutu içeriği en tatmin edici firma hep Loot Crate oldu.

geekboxesheader

Türk Geek-Nerd tayfası olarak ise bütün bunlar uzun yıllardır bizi ilgilendirmiyordu. Çünkü bizden üyelik kabul etmiyorlardı. Haliyle Türkiye’ye gönderim yapmıyorlardı. 20$ gibi bir ücret bizim için bile fazla değil, kabul edilebilir bir ücret. Kutu içinden çıkan şeyleri ülkemizde ayrı ayrı almaya kalksanız 200TL gibi bir fatura ödemek durumunda kalırsınız.

Şimdi bütün bunlar değişmek üzere ama değişip değişmemesi size bağlı!

Loot Crate yeni gönderim listesine yeni ülkeler belirlemek için bir imza kampanyası başlattı. Listede Türkiye’de var. Bu gönderim listesine girmek için yıllardır bekliyoruz. İşte bir şans!

Bunun için tek yapmanız gereken BURAYA girip Türkiye’yi seçiyorsunuz. Eşe dosta herkese duyuralım ve silah zoruyla imzalatalım.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız