GEEK & OYUN

Lootcrate Kasım Teması UNITE! Ayrıca Overwatch Funko Pop Figürü Var!

Lootcrate Kasım 2017 teması UNITE! Birlik olmaya hazır mısınız? Ayrıca acayip bir Overwatch Funko-Pop figürü de sizleri bekliyor!

Sizlere uzun süredir Lootcrate duyurusu yapmıyorduk. Ama bu ay ki tema o kadar güzel ki mutlaka haberiniz olması gerektiğini düşündük. Lootcrate’i bilmeyenler için kısaca özetlersek, kendileri dünyanın en çok satan sürprizli kutusudur. Tam rakam vermeseler de aktif 1,5 Milyon aboneleri olduğu söyleniyor.

UNITE 2.0 olarak belirlenen Kasım teması ise bu 1,5 Milyon abonenin ve özellikle Overwatch severlerin yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Voltron, Power Ranger ve DC markalarının ürünleriyle birlikte Overwatch’dan tanıdığımız Widowmaker‘ın Funko Pop figürünü verecek. Aşağıda resmini gördüğünüz figür Kasım ayı Lootcrate kutusunda olacak.

Güzel bir kutu olacağını tahmin ediyoruz. Özellikle Power Rangers ürününü merak ediyoruz, ne olabilir acaba? Tüm içerik birbirinden güzel görünüyor. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Lootcrate’e üyelik için dört seçeneğiniz var. Eğer 1 aylık üyeliği seçerseniz kargo dahil $29,95ödeyerek en az 50$ değerindeki acayip ürünlere sahip olabiliyorsunuz.

Aşağıda belirttiğimiz ilk siparişinize özel 5$ indirim kodunu da kullanırsanız 24,95$ ödeyerek bu kutuya sahip olabilirsiniz.

Diğer ödeme seçenekleri ve aylık ödeme tutarları aşağıdaki gibi;

  • 1 Aylık üyelik –  29,95 $
  • 3 Aylık Üyelik – 28,00 $ (Ay)
  • 6 Aylık Üyelik – 27,00 $ (Ay)
  • 12 Aylık Üyelik – 26,00 $ (Ay)

İLK SİPARİŞİNİZE ÖZEL 5$ İNDİRİM KODU

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER