Çizgi Roman - Manga HABERLER

MASKELER ve CANAVARLAR… Batman ve Hellboy Aynı Çizgi Romanda!

Batman ve Hellboy aynı çizgi romanda buluşturan "Maskeler ve Canavarlar" raflardaki yerini aldı.

2000’lerin başlarında İthaki Yayınları’nın çıkardığı altı Hellboy çizgi romanından sonra, JBC Yayıncılık’ın yeni Hellboy çizgi romanları yayınlayacağı haberini duyduğumuzda çok sevinmiştik. Yaşayan Ölüler Evi ve Geceyarısı Sirki bu haberden kısa süre sonra raflardaki yerini aldı. Biz de birçok Hellboy hayranı gibi merakla sıradaki cildi bekliyorduk, ki sonunda geçtiğimiz günlerde JBC bomba gibi bir yeni Hellboy çizgi romanını duyurdu.

Batman ve Hellboy aynı çizgi romanda!

Hellboy ile başka evrenlerdeki süper kahramanları, aynı çizgi romanda bir araya getiren ve ‘Crossover’ olarak adlandırılan serinin, en sevilen tek ciltlik maceralarından birisi olan Hellboy-Maskeler ve Canavarlar raflardaki yerini almaya hazırlanıyor!

Kara Şövalye Batman’in ve İblis Oğlu Hellboy’un aynı çizgi romanda olmasının nasıl bir şey olacağını hayal edebiliyor musunuz? Hellboy’un yaratıcısı Mike Mignola ve çizgi roman dünyasının önde gelen isimleri; James Robinson, Scott Benefiel ve Jasen Rodriguez bu mükemmel tek ciltlik macerayı sizlerle buluşturuyor.

Mike Mignola, sizelere iki olağanüstü macerayı birlikte sunabilmek için süper kahramanların yıldız yaratıcılarıyla bir araya geliyor!

Önce Hellboy, Batman, Starman ve ilk Starman, Ted Knight’ı kadim bir tanrıyı diriltmesi için kullanmayı planlayan gizli bir Nazi örgütünün elinden kurtarmak için güçlerini birleştirerek onları Gotham’ın çatılarından Amazon’un sisli ormanlarına sürükleyecek bir maceraya atılıyorlar. Sonra Hellboy, kadim bir maske tarafından örülmüş entrika ağına dolanan hayalet kahraman Ghost’u aramak için Arcadia’ya gidiyor.

Hellboy Maskeler ve Canavarlar - Kapak

Yazar                          : Mike Mignola, James Robinson, Scott Benefiel, Jasen Rodriguez
Yayınevi                     : JBC Yayıncılık
Türü                            : Çizgi Roman
Orjinal Adı                 : Hellboy – Mask and Monsters
Çeviri                           :Cenk Könül
Editör                           : Aslı Dağlı
Yayın Koordinatörü : Bengü Ergil
Grafik – Uygulama   : Cem M. Yılmaz
Yayın Yönetmeni      :Ertan Ergil
Çıkış Tarihi                 : Haziran – 2016
Sayfa Sayısı               : 136
Fiyatı                           :27,50 TL

SATIN AL

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız