SİNEMA

Michael Fassbender ‘Kung Fury 2’ Kadrosuna Katıldı!

Ünlü oyuncu Michael Fassbender; bir absürt komedi, polisiye, fantastik, bilimkurgu filmi olan Kung Fury 2'nin kadrosuna katıldı.

İsveçli yönetmen David Sandberg‘in 2015 yılında bir Kickstarter projesi olarak başlattığı Kung Fury film projesi kısa sürede gerekli parayı toplamış ve 30dk’lık kısa bir film olarak yayınlanmıştı. Film çok güzel tepkiler aldı ve bugüne kadar sadece Youtube resmi kanalında 25 Milyon’dan fazla izlendi.

David Sandberg bu kadar güzel tepkiler almış bir projenin devamını yapmamak için bir sebep bulamamış -ki bizce de yok- ve kolları sıvamış.

Bu güzel bir haber ama asıl bomba Michael Fassbender’in, filmin kadrosuna hem başrol oyuncusu olarak hem de yapımcı olarak katılması oldu. Böylece filmin bütçesi ilkine göre daha yüksek ve süresi daha uzun olacak.

İlk film 1980’li yılların retro havasında geçti. Naziler, daktiloya binerek yapılan zaman yolculuğu, Thor, binek hayvanı olarak kullanılan T-Rex ve filmimizin kötü adamı Adolf Hitler a.k.a Kung-Führer ve hepsinin ortasında kung-fu ustası bir polis. Şimdi bütün bunları olabilecek en absürt şekilde, aksiyon ve bilimkurgu film klişeleriyle harmanlayıp her sahnesinde kahkahalara boğan bir film hayal edin. Bunun aynısını ve belki de daha fazlasını ikinci filmde de yapacaklar. Michael Fassbender ise bu komedinin neresinde olacak bilemiyoruz.

Ayrıca ilk filmi aşağıya bırakıyoruz, izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneriyoruz. Çünkü çok şey kaçırıyorsunuz.

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız