SİNEMA

Nathan Fillion’lı Fan Yapımı “Uncharted” Filmi Yayınlandı

İlk oyunu 2007 yılında çıkan ve sonrasındaki 3 oyunu ile unutulmazlar arasına giren macera oyunu Uncharted 'ın fan yapımı bir kısa filmi yayınlandı.

Oyunun hayranları büyük bütçeli bir Uncharted filmi yapılmasını uzun süredir bekliyor. Indiana Jones ve Tomb Raider karışımı bir marka olan Uncharted, bu iki yapımın en iyi yanlarını alıp kendisinden de bir parça katarak pek çok oyun severin gönlünde taht kurmayı başardı. Oyunun baş karakteri hazine avcısı, tarihçi, avcı, maceracı Nathan Drake’dir. Ona oyun boyunca kardeşi Samuel Drake ve sonradan karısı olacak kişi Elena Fisher yardım eder.

Oyunun hayranları bu sevdikleri karakterleri beyaz perdede görmek için yanıp tutuşurken, yönetmenliğini Allan Ungar’ın yaptığı 15 dk’lık bir fan yapımı Uncharted filmi sessiz sedasız yayınlandı. Bu süper bir haber ama daha süperi Nathan Drake rolünü Firefly ile tanıdığımız Nathan Fillion, Samuel Drake’i ise Avatar’ın gözü pek beyaz saçlı komutanı Stephen Lang, Elena Fisher’ı ise Episodes dizinden tanıdığımız Mircea Monroecanlandırmış.

Film, Nathan’ın başının belada olduğu bir sahne ile başlıyor. Şaşırdık mı?

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız