Dergi HABERLER

Polisiye Dergisi DEDEKTİF İlk Sayısı ile Yayında!

Türkiye'nin ilk Polisiye e-dergisi Dedektif Dergi'nin ilk sayısı polisiye türü sevenlerin beğenisine sunuldu.

Türkiye’nin ilk Polisiye e-dergisi Dedektif Dergi, ilk sayısı ile polisiye türü sevenlerin beğenisine sunuldu. İki ayda bir yayınlanacak olan dergide polisiye türüne dair pek çok yazı, inceleme, hikaye, makale ve kitapları bulmak mümkün olacak.

133 sayfalık ilk sayıya BURADAN okuyabilirsiniz. Polisiye hikayeleriniz varsa ve yayınlanmasını isterseniz BURAYA gönderebilirsiniz.

DEDEKTİF DERGİ’DE NELER VAR?

Polisiye Hikayeler
Dedektif Dergi’de ülkemizin tanınmış polisiye yazarlarının en son hikayelerine yer vereceğiz. Genç ve amatör yazarlarımız da sayfalarımızın sürekli konuğu olacaklar.Polisiyenin her türüne dair hikayeleri, Dedektif Dergi’de keyifle okuyacaksınız.

Makaleler
Dedektif Dergi, polisiyenin bütün türleriyle ilgili makalelere, deneme ve incelemelere sayfalarında geniş yer ayıracak. Her sayımızda polisiye konulu birbirinden ilginç yazılar okuyacaksınız.Polisiye edebiyat ve kültür üzerinde düşünen ve yazan herkese sayfalarımız açık olacak.

Polisiye Kitaplar
Dedektif Dergi’de polisiye kitaplarla ilgili eleştiri ve yorumlar da yer alacak. Amacımız, polisiyeseverlerle polisiye yazarlarını aynı platformda bir araya getirmek.
En son okuduğunuz, beğendiğiniz kitap hangisiydi? Fikirlerinizi, düşüncelerinizi yazın ve Dedektif Dergi’de paylaşın!

 

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız