GEEK & OYUN HABERLER

Rockstar, ‘Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın Bu Yıl Geleceğini Onayladı

Rockstar Games , Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın yakında piyasaya sürüleceğini doğruladı .

Grand Theft Auto III’ün çıkışının 20. yıl dönümü şerefine Rockstar, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas oyunlarının grafiklerini yükselterek “remastered” şeklinde yeniden yayınlayacağının haberini resmi olarak verdi. Yaptıkları açıklamada “orijinallerin klasik görünümünü ve oynanış hissini korurken, üç oyun için de grafik iyileştirmeleri ve modern cihazlar için geliştirmeler eklenecek” denildi.

Rockstar, her bir oyundaki iyileştirmelerin detaylarını ve oyunlardan görüntüler henüz paylaşmadı, sadece “önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı gelecek” şeklinde kısa bir bilgi paylaştı. Oyun tarihinde çok önemli bir yere sahip olan bu derece önemli bir oyun için gayet güzel bir haber olduğunu belirtmek istiyoruz.

Remastered versiyonları hazırlanırken, oyunların mevcut sürümleri önümüzdeki haftadan itibaren dijital satış mağazalarından kaldıracak. Rockstar, 20. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak, yeni sürümlerle ilgili olarak Grand Theft Auto Online oyuncular ile oyun içi küçük kozmetik hediyeler paylaşacak.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition , bu yıl içinde PC’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X-S, Xbox One, Nintendo Switch ve Rockstar Games Launcher için ön satışa çıkarılacak. Oyun dünyasının önde gelen isimlerinden Tom Henderson, GamingIntel için yayınlanan bir makalede, kaynaklarının Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın 11 Kasım 2021’de çıkacağını belirttiğini belirtti.

2022’nin ilk yarısında iOS ve Android’de de satışa sunulacak. Fiyatları ​​ise henüz açıklanmadı.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız