DİZİ HABERLER

“Shannara Günlükleri” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

Terry Brooks imzalı, fantastik kurgu serisi "Shannara Günlükleri" MTV'nin yapımcılığında ekranlarda olmaya hazırlanken, geniş özetli yeni bir fragman yayınlandı. 
Ülkemizde İthaki Yayınlarının 7 cildi yayımlanan seri, Elf-insan ve Elf Taşı gibi simgelerin Yüzüklerin Efendisi’ne benzerliği iddiası yüzünden, ucuz bir kopyası olarak nitelendirilse de, ki alakası yok, taş gibi bir fantastik kurgu serisidir. Onları dinlememenizi ve mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Dizinin başrollerinde Manu Bennet (Arrow-Slade Wilson,Spartacus-Crixus,Hobbit-Azog), John Rhys-Davies (Lord of The Rings – Gimli) ve  bir çok genç oyuncu yer alıyor.

Seri içinde genel olarak 4 baş karakterimiz var.  Eretria, Allanon, Wil Ohmsford ve Amberle Elessedil’in merkezinde olduğu hikayede, Dört Kıta’yı yok etmek isteyen bir iblis ordusunu durdurmak için bir araya gelmelerini ve başlarından geçen maceralara şahit olacağız.

Serisinin yazarı Terry Brooks’un da bizzat rol alacağı dizide, Poppy Drayton, Austin Butler, Ivana Baquero, Manu Bennett ve John Rhys-Davies rol alıyor.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız