HABERLER SİNEMA

Star Wars: The Last Jedi #2. Fragmanı Yayınlandı

Star Wars: The Last Jedi'ın beklenen uzun fragmanı sonunda yayınlandı. Tek kelimeyle efsaneeee bir fragman olmuş. İşte detaylar...

Luke Skywalker‘ı  Return of the Jedi filminin ardından 30 yıl sonra ilk kez görüyoruz. Bu süre içinde Jedi düzenini tekrar kurmak için çalıştığını ama Ben Solo’nun liderliğini yaptığı Ren Şövalyeleri’nin isyanı ile tüm bu planının alt üst olduğunu gördük.

Sonrasında ise Kylo Ren’e dönüşecek olan Ben Solo ve yoldaşlarını yok etmek yerine ortadan kayboluyor ve yok ettikleri İmparatorluk küllerinden doğuyor ve Leia Organa’nın kuvvetlerini kaçmaya zorluyor, yani A New Hope öncesindeki duruma geri dönüyoruz.

Peki Kylo Ren tüm bunları kendisi mi planlayor? Tabii ki hayır. Tüm bunların ardında Snoke adında bir Sith Lordu bulunuyor. The Last Jedi’da Snoke sonunda kendisini herkese gösteriyor. Luke Skywalker’ın koca bir kaos olarak hissettiği şey doğru çıkıyor.

Peki eski ışın kılıcını bulup geri getiren bu kız kimdir? Tüm bunlar ile olan bağlantısı ne? ve en önemli soru, Güç ile olan bağı ne? Neden bu kadar güçlü? Hatta bir sahnede Luke, Ray’den korkuyor. Luke kadar güçlü bir Jedi daha eğitimsiz birisinden nasıl korkabilir ki?

İşte 30 yıldır beklediğimiz tüm bu soruların cevabını 15 Aralık’ta sinemalarda göreceğiz, biletler ise kısa bir süre sonra satışa açılacak. Tetikte kalın!

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER