GEEK & OYUN

STARFIELD… Bethesda’nın Yeni Oyunu Olabilir Mi?

Bethesda yeni RPG oyununu açıklamaya hazırlanıyor. Uykusuz gecelere hazır mıyız? Dedikodu servisimiz sizler için hazırladı!

2017 E3 oyun fuarı önümüzdeki hafta başlıyor. Her sene olduğu gibi bu seneki E3 fuarında da birçok yeni oyun duyurusu yapılacak ve bol bol oyun videosu göreceğiz.

Ama öncesinde Elders Scroll ve Fallout gibi oyunların yapımcısı Bethesda’dan haberler var. 4Chan sitesinde Bethesda’da  çalıştığını iddia eden bir kişiye göre, Bethesda uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni projesini E3 fuarında ilk kez resmi olarak duyurmaya hazırlanıyor.

Projeden bugüne kadar sadece fısıltıyla bahsediliyordu. Bethesda’nın bir şey üzerinde çalıştığı biliniyordu ama ne olduğu sadece tahminlerden ibaretti. Bir uzay RPG’si olabileceği tartışılıyordu. Tüm bu tartışmalar yaşanırken, yakın zaman Bethesda, Starfield adında yeni IP satın aldı.

Şimdi dedikoduların ve tartışmaların asıl noktası işte bu yeni IP.  Bu şey Starfield adında yeni bir uzay RPG açık dünya oyunu mu? yoksa bambaşka bir şey mi? E3 fuarında göreceğiz!

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız