EDEBİYAT

Stephen King’in 2018 Yılında Çıkacak İkinci Kitabı Belli Oldu!

Büyük usta Stephen King, 2018 yılında çıkacağını açıkladığı sürpriz bir kitabın duyurusunu yaptı.

Genellikle büyük yazarlar yılda tek bir kitap projesine odaklanmayı seçerler ve tüm enerjilerini ona ayırırlar ama bu büyük usta Stephen King için geçerli değil gibi görünüyor.

Edebiyatın usta isimlerinden Stephen King’in 22 Mayıs’ta yayımlanacak “The Outsider” kitabını duyurmasından sonra 2018’de bir ikinci bir kitap daha çıkaracağını resmi hesabından açıklandı. “Elevation” isimli kitap 144 sayfadan oluşacak bir novella ve 30 Ekim’de yayımlanacak, kitabın kapağı henüz belli değil. Her iki kitabın da ülkemizde ne zaman yayımlanacağı henüz bilinmese de “The Outsider” kitabı için Amazon’da ön siparişler alınmaya başlandı. Ön sipariş vermek için buraya tıklamanız yeterli.

Elevation, Scott Carey adında gizemli sorunları olan bir adamı ve King’in birçok romanının geçtiği Castle Rock kasabasındaki hayatı ve içindeki enteresan ayrıntıları anlatan bir novella. King, kitapla ilgili şunları söylüyor “Ayrımcılık ile boğuşan kültürümüze bir antidot, Hayat Güzeldir kadar (iç burkan bir şekilde) neşe dolu bir hikaye”

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER