DİZİ

Stranger Things 3.Sezon Fragmanına Kısa Bir Bakış

Stranger Things 3.sezonuyla geri dönüyor. Çetemiz yeniden toplanıyor ve kaldığı yerden devam ediyor. Ama bu seferki tehlike çok daha büyük. Fragmanı ve yeni sezonu kısacık değerlendirdik.

Çete nihayet üçüncü sezon ile geri dönüyor. D&D ve Cadılar Bayramı teması ile geçen iki sezonun ardından üçüncü sezon için 4 Temmuz fişekleri yanıyor. Bu sene çeteye yeni isimler katılmış ve kalabalıklaşmışlar, en önemlisi ise ilk sezonda minicik olan çocukların hepsi resmen eşşek kadar olmuş.

Tüm bunlarla birlikte dikkat çeken bir diğer nokta ise karakterler değişimini çok net şekilde gözlemleyebiliyoruz. Artık çocuk olmadıklarının farkındalar ve ilerleyen yıllarla birlikte hayatın getirdiği değişimlere adapte olmaları gerekiyor. Başka okullar ve şehirlerin zamanı yaklaşıyor ve en değerli zamanlarının bitmekte olduğunun bilincindeler. Eleven-Mike, Max-Lucas arasında işler ilerlemiş hatta Eleven ve Max kız kıza takılmaya bile başlamışlar. Joyce ve Jim tüm olanlardan sonra iyice yakınlaşmışlar, Nancy ve Jonathan ise liseden sonraki hayatlarında ne yapacakların arayışındalar.

Hayatın bu şekilde olağan haliyle akıp gitmesini beklemiyordunuz değil mi? 

Ters Dünya ve Demogorgon gene harekete geçiyor. Yaratığımız bu sefer daha büyük ve çirkin hatta yer yüzüne pisliğini salgın şeklinde gönderebilmeyi bile başarıyor yani işler ikinci sezonla birlikte bitmemiş. Eleven gene özel gücü ve Ters Dünya ile olan bağını kullanarak yeni tehdide karşı savaşıyor. Çete gene iş başında!

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız