2016 Aylık Kitap Seçkisi

ŞUBAT 2016 – YENİ KİTAP LİSTESİ

2016'nın ikinci ayını da geride bıraktık. Artık gelenekselleşen ve sizlerden teşekkür mesajları aldığımız aylık "Yeni Kitap Listesi"ne devam ediyoruz.

Şubat ayında birbirinden güzel kitaplar çıktı. Ama bu ayın diğer aylardan farkı, yeni çıkan çizgi roman ve mangaların sayısıydı. Artık yeni çıkan çizgi roman-manga sayısının, roman sayısını geçiyor olması ülkemiz için çok sevindirici durum.

Kitabevlerinin rafları hiç olmadığı kadar çizgi roman ve mangaya ayrılmış durumda ve işin güzel tarafı satıyor! Bu da yayınevlerinin çizgi roman ve mangaya yatırım yapmasını sağlıyor. Aynen böyle devam millet, satın alın!

Jorge Luis Borges’in hazırladığı ünlü Babil Kitaplığı serisi tekrardan basılmaya başlandı, serinin ilk iki kitabı yayınlandı. Babil Kitaplığı ile ilgili haberimizi BURADAN okuyabilirsiniz.

Diskdünya 5.kitabı Hasbüyü, Dune serisi 2.kitabı Dune Mesihi, korku edebiyatının dört büyük yazarını tek kitapta toplayan Sarı Kral Öyküleri, Masallar serisinin 5.kitabı Kötü Mevsim bu ayın en önemli kitaplarından bir kaçıydı.

Keyifli okumalar!

 

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız