HABERLER SİNEMA

Superman ve Black Adam İlk Kez Bir Araya Geldi!

DC Comics'in iki en güçlü adamı bir araya geldi! Henry Cavill ve Dwayne Johnson'dan tadımlık görüntü yayınlandı.

DC Comics’in iki en güçlü adamı bir araya geldi! Bundan yıllar evvel DC Genişletilmiş Evren resmi olarak yaratıldığında ve duyurulduğunda, onlarca DC süper kahramanı arasından doğal olarak ilk Superman’i öne çıkardılar. Man of Steel ile birlikte DC sinema evreni Superman etrafında dönmeye başladı. Henry Cavill kırmızı pelerin ile harika bir Superman oldu.

Sonrasında işin içine Batman v Superman filmi ile birlikte Justice League girdi. DC’nin en güçlü karakterlerinden ve Justice League’in kurucuları Batman, Flash, Aquaman, Cyborg ve Wonder Woman’ı ilk kez canlı kanlı gördük. Bununla birlikte DC  sinema evrenine diğer karakterler de katılıyor. Bunlardan ilk duyurulanı Shazam! filminin kötü adamını Black Adam oldu. Black Adam’ı Dwayne Johnson canlandıracak. Superman’i bile pataklayan bu karakteri sinemada izlemek acayip güzel olacak.

Henry Cavill geçtiğimiz gün bu karşılaşmaya gönderme olarak Dwayne Johnson ile bir fotoğrafını yayınladı. İkiliyi sinemada karşı karşıya görmeyi için sabırlıkla bekliyoruz.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız