GEEK & OYUN HABERLER

The Batman Filminden Yeni Fragman Yayınlandı: The Bat and The Cat

Büyük heyecanla beklenen The Batman filmi için "The Bat and The Cat" adında yepyeni bir fragman yayınlandı.

Fragmanın adından da anlaşılacağı Batman ve Catwoman odaklı ve Batman’in hayatında önemli bir yere sahip Catwoman yani Selina Kyle ile yeni sahnelerini içeriyor.

Filmin yapımı başlarda yılan hikayesine dönüşmüştü. Ben Affleck filmin fikir aşamasından, senaryosu, yapımcılığı hatta yönetmenliğine kadar pek çok aşamasında yer alması ve Warner Bros.’u filmin çekimlerine ikna etmeye çalışması, ardından projeden tamamen çekilmesi ve filmin iptal edilmesine kadar gelgitli aşamalardan geçti. Sonunda filme dair her şey değişti ve Affleck’in planladığı yetişkin bir Batman filminden ziyade Kara Şövalye rolüne ilk büründüğü yılları anlatan genç Batman’i anlatmaya karar verdiler.

Yönetmenlik koltuğunu usta yönetmen Matt Reeves’e emanet edildi. Genç Batman rolünde ise Robert Pattinson, Selina Kyle yani Catwoman rolünde Zoe Kravitz, Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis, Komiser Jim Gordon rolünde Jeffrey Wright, filmin kötü adamları The Penguin rolünde Colin Farrell ve The Riddler rolünde Paul Dano bulunuyor.

Bruce Wayne’in travmatik çocukluğunun ardından intikam ve adalet arayışı için Gotham’a dönmesi ve Gotham’ın dönüştüğü hali görmesiyle suç çeteleri ve bozulmuş adalet sistemiyle mücadele etmeye karar verdiği ilk yıllara gideceğiz.

Filmin 4 Mart 2022’de vizyonda olması bekleniyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız