HABERLER SİNEMA

The Conjuring 2’den İlk Fragman Geldi!

Ed ve Lorraine Warren'ın gerçek maceraları devam ediyor. Yönetmen  James Wan imzalı The Conjuring (Korku Seansı) 'in devam filminden ilk görüntüler geldi.

Serinin ilk filmi 2013 yılında gösterime girdi ve korku severlerin favori filmleri arasında yer alması uzun sürmedi. Bunun en önemli sebebi olayların gerçek olması ve hikayelerdeki kişilerin bu olayları gerçekten yaşamış olmasıydı.

Devam filminin gelmesi için yönetmen ve Warner Bros’a binlerce mail ve mektup gönderildi. Ve nihayet buna yanıt geldi. The Conjuring 2: The Endfield Poltergeist açıklandı hatta üzerinden aylar geçti. Sabırsızlıkla ilk fragman bekleniyordu. Ve nihayet o gün geldi.

Dünyaca ünlü paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren’ın 1977’de İngiltere’de bir davalarını konu alan film, gerçekten yaşanmış ve karı-kocanın en unutamadıkları davaları olarak yıllarca akıllarınan çıkmamıştır. Ed ve Lorraine’i tekrardan Vera Farmiga ve Patrick Wilson canlandırıyor.

Film, küçük kızlarının doğaüstü bir yaratık tarafndan ele geçirilmesi yüzünden yaşamları kabusa dönen Hudson ailesini anlatıyor. 10 Haziran 2016 tarihinde Amerika’yla birlikte ülkemizde de vizyona girecek.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız