DİZİ

“The Umbrella Academy” Dizisi İlk Fragmanı Yayınlandı

Gerard Way tarafından yazılmış, Gabriel Bá tarafından çizilmiş bir grafik roman serisi olan Umbrella Academy, Netflix tarafından diziye uyarlanıyor.

dünya genelinde gerçekleşen bir fenomen olayla başlar. Hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen 43 kadın bir gecede çocuk dünyaya getirir. Milyoner Reginald Hergreeves bu olağanüstü çocuklardan altısını evlat edinir. Amacının dünyayı kurtarmak olduğunu söyler.

Bu çocukları en iyi şekilde yetiştirir ve süper güçlerini kullanmayı öğretir. Aradan 20 yıl geçer, her biri farklı hayatlar kurmuşlardır. Reginald Hergreeves ölmesiyle ve altı kardeş cenaze için bir araya gelirler. Bu sırada öğrenirler ki dünyanın yok olmasına da sekiz gün kalmıştır. Hep babalarının bahsettiği ama onların inanmadığı gün sonunda gelmiştir.

Dizideki altı süper kahraman çocuğu televizyon ve sinema ekranlarından tanıdığımız genç oyuncular; Tom Hopper (Luther ), Ellen Page (Vanya), Aidan Gallagher (Number Five), Emmy Raver-Lampman (Allison), Robert Sheehan (Klaus) ve David Castaneda (Diego) bu altı çocuğa hayat veriyor.

On bölümden oluşacak olan Umbrella Academy 15 Şubat’ta Netflix ekranlarında olacak.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız