SİNEMA

“Tolkien” Filminden İlk Görüntüler Yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit kitaplarının yazarı J.R.R. Tolkien'in hayatını konu alacak "Tolkien" filminden ilk görüntüler yayınlandı.

X-Men filmlerinde Hank McCoy / Beast rolüyle tanıdığımız Nicholas Hoult‘u J.R.R. Tolkien,  The Mortal Instruments: City of Bone filmiyle tanıdığımız Lily Collins‘i ise Tolkien’in eşi Edith Bratt rolüyle izleyeceğimiz otobiyografi türündeki “Tolkien” filmi sonunda gösterime girmeye hazırlanıyor.

Filmden ilk görselleri Nicholas Hoult instagram hesabından Tolkien severler ile paylaştı. Film Tolkien’in 1.Dünya Savaşı’na gidişi, Orta Dünya’yı yaratımı ve Yüzüklerin Efendisi’ni yazım süreci dahil büyük ustanın hayatına dair pek çok detayı izleme şansına sahip olacağız. Görsellerde dikkatimizi çeken ilk şey, arkadaki elf, Shelob, Khuzdul alfabesi ve Barad-dûr kulesinin ilk çizimleri oldu. Modern Fantazya’nın yaratım

Filmin yönetmenliğini Dome Karukoski yapıyor. Usta oyuncu Colm Meaney  Tolkien’in babası gibi sevdiği, koruyucu vasisi Peder Francis Morgan rolüyle izleyeceğiz. 10 Mayıs 2019’da vizyonda olmasını beklediğimiz filmin Türkiye’de gösterimi ile ilgili birileri bir şey yaptığını umut ediyoruz.

Nicholas Hoult‘un instagram hesabından paylaştığı sahnelere bir göz atalım.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Here’s the first images from Tolkien! Can’t wait for you all to see this beautiful story #tolkienmovie @tolkienmovie

Nicholas Hoult (@nicholashoult)’in paylaştığı bir gönderi ()

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız