HABERLER SİNEMA

Tüm MARVEL Yapımları Tek Bir Haritada

Bir Marvel hayranı, Tv ve sinema yapımlarındaki belli başlı olayları ve tüm mekanlarını gösteren gerçek zamanlı bir Google Maps haritası oluşturmuş, tek kelimeyle inanılmaz.

Marvel Cinematic Universe (Marvel Sinematik Evreni) ve Marvel Tv Universe (Marvel Televizyon Evreni)’nin ortak bir yapımda bir araya gelmesi  her çizgi roman hayranının yıllardır hayalidir. Robert Downey Jr.’ı Iron Man olarak Agents of Shield dizisinde görmeyi kim istemez ama gelin görün ki Marvel bunu istemiyor.

Ama Reddit’te MrRLopez adındaki bir Marvel hayranı, Marvel’in tv ve sinema yapımlarındaki belli başlı olayları ve tüm mekanlarını gösteren gerçek zamanlı bir Google Maps haritası oluşturmuş, tek kelimeyle inanılmaz. Bu harita hakkında şunları söylemiş:

“Doctor Strange’in araba kazası yaptığı yerden tutun da, Tony Stark’ın patlayan evine kadar, Marvel Cinematic Universe (Marvel Sinematik Evreni) ve Marvel Tv Universe (Marvel Televizyon Evreni)’deki tüm olay ve mekanları bir araya getirdim.”

Haritayı keşfetmesi çok eğlenceli, özellikle filmleri ve dizileri izlemiş biriyseniz, o mekanlara ait sahneler insanın zihninde patlıyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER