HABERLER SİNEMA

Warner Bros. SUICIDE SQUAD 2’nin Yönetmenini Bulmuş Olabilir!

2016'nın en öne çıkan filmlerinden olan Suicide Squad'ın devam filmi dört gözle bekleniyor. Warner Bros ise manyaklar takımının başına Mel Gibson'ı geçirmek istiyor.

Mel Gibson ve Suicide Squad’ı aynı cümle içinde kullanması bile garip oluyor ama ünlü oyuncu, serinin ikinci filmini için yönetmesi için Warner Bros kolları sıvamış durumda, Gibson’a ciddi bir teklif iletmek için nabız yokluyorlar.

Mel Gibson’ın bir DC Comics filmini yönetmesi kötü fikir mi? Bizim için değil. Yönettiği ve oynadığı aksiyon filmlerini düşünürsek bu manyak ikilinin aynı karede buluşmasından çok acayip bir iş çıkabilir.

İlk film çok yüzeysel olması ve karakterlere yeterince yer verilmemesi yüzünden çok eleştirilmişti. Aksiyon sahneleri olması gerekenden çok daha zayıftı. Warner Bros. tüm bu eleştirileri dikkate almış olacak ki, ikinci filmde büyük bir yeniliğe gitmek istiyorlar.

Belki de Mel Gibson’ın filmlerinde, başkalarının cesaret edemediği kadar sert bir dil kullanması tam daSuicide Squad’ın ihtiyacı olan şeydir.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız