HABERLER SİNEMA

Wolverine 3’den Yeni Set Görüntüleri

James Mangold'ın yönetmenliğini yaptığı, Wolverine serisinin üçüncü filminden yeni görüntüler geldi!

Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi Wolverine’i  Hugh Jackman canlandırıyor. Filmin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı ve Hugh Jackman yeni Wolverine görüntüsüyle ilk kez kamera karşısına geçti. Bu

Bu sefer Wolverine göreceğiz. Filmin konusunu tam bilemiyoruz ama ‘Old Man Logan’ çizgi romanındaki apokaliptik dünya olmadığını görebiliyoruz. Ama her zaman çizgi roman ile filmleri birebir aynı yapmadıkları için Old Man Logan senaryonu olabileceğini de hesaba katalım. Resimlerden anladığımız kadarıyla sahneler bir kumarhane ya da cenaze töreninden alıntı. Wolverine baya yaşlı ve yanındaki küçük kız X-23 olabilir mi?

Patrick Stewart‘ın canlandırdığı Charles Xavier’ın da görünmesi Old Man Logan çizgi romanının aynen uyarlanmayacağı tezimizi güçlendiriyor. Patrick Stewart‘da aynı şekilde yaşlı ve çömüş olarak görünüyor (ki kendisi şu anda 75 yaşında) ama Xavier yaşlı bile olsa evrendeki en güçlü psişiklerden birisi olduğunu unutmayalım. Logan’a nasıl yardımı dokunacak acaba?

Filmin daha bir başlığı yok, bize ona Wolverine 3 demeye devam ediyoruz. Her şey yolunda giderse film 23 Mart 2017’de vizyonda olacak. Biz güncel bilgi aktarmaya devam edeceğiz.

Wolverine 3'den Yeni Set Görüntüleri Geldi.14Wolverine 3'den Yeni Set Görüntüleri Geldi.13Wolverine 3'den Yeni Set Görüntüleri Geldi.11Wolverine 3'den Yeni Set Görüntüleri Geldi.8Wolverine 3'den Yeni Set Görüntüleri Geldi.6Wolverine 3'den Yeni Set Görüntüleri Geldi.4Wolverine 3'den Yeni Set Görüntüleri Geldi.3Wolverine 3'den Yeni Set Görüntüleri Geldi.1

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız