Dergi HABERLER

YABANİ Dergi 4.Sayısı ile Bayilerde!

Türkiye'nin aylık Bilimkurgu-Fantastik-Korku çizgi roman dergisi YABANİ Eylül sayısı ile bayilerde!

Dergi her zamanki gibi şahane görünüyor. İlk üç sayısındaki görseller tek kelimeyle şahaneydi. Hikayeleri okuması çok keyifliydi. Türkiye’nin önde gelen, tanınmış yazarların ve çizerlerin bir arada olduğu böyle bir derginin içeriğinin kötü olmasını beklemiyorduk ve ne kadar haklı olduğumuzu ilk sayıdan beri görüyoruz. Her sayfası dolu dolu bir fantastik-korku-bilimkurgu çizgi roman dergisi okumanın keyfini yaşıyoruz.

Eylül sayısında yapılan en önemli değişiklik ise, dergi fiyatındaki 1 TL artış olmuş. Ülkemizde sabit bir kağıt-matbaa maliyeti yok, bu maliyetleri dengelemek için fiyatta küçük bir revizyon yapmışlar ve dikkatinizi çektiyse dergide bir tek reklam yok. Bu kalitede bir dergi için kabul edilebilir bir fiyat ama umarız daha fazla arttırmazlar.

Derginin her sayısı bir öncekinden daha da iyi oluyor. Ufak tefek aksaklıklar gideriliyor. 2.hamura basılan bir çizgi roman dergisi için renkler gayet canlı.

Her ay değişen yazar ve çizer kadrosunda, bu ay birbirinden değerli isimler var.

Yazar kadrosunda; Göktuğ Canbaba, Kadir Özen, Galip Dursun, Işıl Beril Tetik, Gökcan Şahin, Devrim Kunter, Sibel Köroğlu

Çizer kadrosunda; Özgür Yıldırım, Eren Arık, Bora Örçal, Şerif Karasu, Sibel Bozkurt, Serhan Yenilmez, Ali Yağız Kani

YABANİ 4.sayısı ile bugün itibariyle gazete bayileri ve tüm D&R mağazalarında! Yeni YABANİ’den tadımlık bir parçayı BURADAN okuyabilirsiniz. Ayrıca dergide yayınlanmasını istediğiniz yazı ve çizimleriniz varsa BURAYA gönderebilirsiniz.

yabani-4

Yayınevi              : Yabani Dergi
Türü                     : Dergi – Kolektif
Çıkış Tarihi         : Eylül – 2016
Sayfa Sayısı        : 48
Fiyatı                   : 6 TL

Web sitelerinde satışı yok. Gazete bayileri ve tüm D&R mağazalarından satın alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız

POPÜLER