Çizgi Roman - Manga HABERLER

Yeni IRON MAN, 15 Yaşında Afro-Amerikalı Bir Kız Oldu!

Marvel, All-New Marvel dünyası kapsamında yeniden başlattığı Invincible Iron Man'de devrim niteliğinde bir yeniliğe gitti.

Civil War II’den sonra Tony Stark, artık yanlış kişi olduğu inancıyla Iron Man olmaktan vazgeçti.

Zırh’ı; daha 15 yaşında olmasına rağmen MIT’de öğrenci ve kendi imkanlarıyla yurt odasında bir zırh geliştirebilecek kadar zeki birisi olan -ki Stark’ın dikkatini de bu zırh sayesinde çekti-Riri Williams‘a emanet etme kararı aldı. Yani yeni Iron Man (hımm ya da Iron Girl mü olacak artık, gene karıştı ortalık) 15 yaşında bir kız.

Captain America’nın ‘Heil Hydra’ olayı, Thor’un cinsiyet değiştirmesi, Spiderman’in siyahi bir genç olması, Hulk’un Çinli olması falan derken son bomba Marvel hayranlarına fazla gelmiş anlaşılan ki, yeni Iron Man açıklandığından beri sosyal medya ve forumlar -deyim yerindeyse- patladı. Hayranlar Marvel’in New York’taki ofisini telefon ve mail bombardımanına tutmuşlar.

Bizim görüşümüz; Tony Stark, Batman Beyond misali, Zırh’ın yeni sahibine akıl hocalığı yapacak ve suçla savaşında ona yardım edecek. Adam bu konuda Marvel evrenindeki en tecrübeli isimlerden birisi. Her ne kadar Zırh ve Tony Stark’ı ayrı düşünemiyor olsak da, yeni birisinin o kıyafeti giymesini ve olaylara karışmasını izlemek ayrı bir zevk olacaktır. Merakla bekliyoruz

yeni demir adam

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayınız